Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Jako Autoryzowany Partner jednego z czołowych Weryfikatorów Danych swoje usługi świadczymy błyskawicznie, zapewniając wysokie bezpieczeństwo
i najwyższy standard realizowanej usługi, tak aby klient czół się w pełni komfortowo.


MOBILNA PRACOWNIA

Mobilna Pracownia Komputerowa

Mobilna Pracownia Komputerowa to zespół 10 komputerów ALL IN ONE spiętych w sieć, zaopatrzonych w urządzenia peryferyjne (drukarka, skaner, urządzenia fiskalne, skaner kodów kreskowych) z dostępem do Internetu mobilnego. Wyposażenie Pracowni uzupełnia projektor i ekran. Całość w łatwy sposób można spakować i przetransportować w dowolne miejsce. Mobilna Pracownia Komputerowa pozwala na prowadzenie szkoleń terenowych oraz zapewnia możliwość wynajmu Pracowni w każdym wybranym przez Państwa miejscu. Odpowiednio skonstruowana Pracownia Mobilna w rzeczywisty sposób odtworzy realia odpowiednich stanowisk w przedsiębiorstwie.

Zastosowanie technologii ALL IN ONE (wydajny komputer zintegrowany w monitorze o dużej przekątnej z ekranem dotykowym) pozwalającej na idealne odwzorowanie środowiska pracy. Zastosowanie technologii ALL IN ONE bardzo mocno wyprzedza ofertę konkurencji opartą na laptopach. Dotykowy ekran sprawia, iż nie ma dla naszej pracowni ograniczeń w tematach organizowanych szkoleń przez Państwa. Podejmujemy wyzwanie na dostarczenie sprzentu do szkoleń z programów gastronomicznych i szybkiej sprzedaży, gdzie głównym atutem technologii prowadzenia sprzedaży jest prowadzenie jej za pomocą dotykania ekranu.

Technologia ALL IN ONE w odróżnieniu od notebooka zapewnia zastosowanie systemu komputerowego w pełnym wymiarze   (monitor o dużej przekątnej, wydajny sprzęt), przy jednoczesnym zachowaniu pełnej ergonomii pracy jaką wymusza pełna klawiatura i mysz. Sposób ustawienia i montażu sprzętu wymusza zachowanie odpowiedniej postawy kursanta, co sprzyja komfortowi uczestnictwa w szkoleniu. Komputery ALL IN ONE w swej konstrukcji zapewniają łatwy montaż i demontaż pracowni, a budowa zawarta w monitorze bardzo mocno poprawia walory mobilności.

NASZE PROMOCJE

Witryna stworzona na platformie