Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Jako Autoryzowany Partner jednego z czołowych Weryfikatorów Danych swoje usługi świadczymy błyskawicznie, zapewniając wysokie bezpieczeństwo
i najwyższy standard realizowanej usługi, tak aby klient czół się w pełni komfortowo.


Pomoc

Download AnyDesk

Podpis elektroniczny

Kancelaria Konsultingowa helpdesk4u jest Partnerem firmy EuroCert sp. z o.o.

Prowadzimy Punkt Sprzedaży na terenie województwa podkarpackiego oraz małopolskiego.

Prowadzimy usługę dojazdu do klienta VIP na terenie Polski Południowej, a dla klientów naszych pobliskich miast Rzeszów, Przeworsk, Dębica, Krosno, Tarnów, Nowy Sącz, Krynica, Kraków posiadamy specjalną ofertę.

Zadzwoń i umów się w siedzibie swojej firmy +48 606723775

lub napisz do nas na biuro@helpdesk4u.pl

źródło http://www.eurocert.pl

Firma EuroCert jest jednym z kwalifikowanych podmiotów upoważnionych przez Narodowe Centrum Certyfikacji do wydawania kwalifikowanych podpisów elektronicznych. 

Głównym trzonem firmy jest działalność związana z oprogramowaniem w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego. Centrala oraz miejsce przechowywania zasobów sprzętowych niezbędnych do funkcjonowania serwisów jest zlokalizowane w Warszawie.

EuroCert specjalizuje się w usługach certyfikacyjnych potwierdzających tożsamość osób, zapewniających wiarygodność i bezpieczeństwo obiegu dokumentów, oraz danych elektronicznych. Nasza oferta jest skierowana do instytucji publicznych, firm oraz klientów indywidualnych.

Co nas wyróżnia

  • Zaplecze techniczne oraz technologiczne o najwyższych standardach szyfrowania. Wszystkie klucze RSA posiadają długość 2048 do 4096 bitów.
  • Proces rejestracji - bardzo szybki, ukierunkowany na Klienta.
  • Odnawianie certyfikatu - online bez konieczności wizyty w siedzibie firmy lub Partnera.
  • "Elastyczność w biznesie - Staramy się zawsze dostosowywać nasze rozwiązania pod Klienta. W biznesie zachowujemy zasadę" traktuj innych tak, jakbyś sam chciał być traktowany"
  • Doświadczenie - firmę tworzą ludzie którzy są praktykami a nie teoretykami.

Witryna stworzona na platformie